kontakt
Kosze na śmieci

Metalowe Kosze na śmieci i odpadki, wewnętrzne i zewnętrzne . Kosze wykonane są ze stali nierdzewnej błyszczącej lub satynowej. Kosze na śmieci mogą być malowane proszkowo na kilka wybranych kolorów: czarny, czerwony, zielony, brązowy. Szczególnie interesujące są kosze na śmieci EKO do segregowania odpadków. W grupie koszy do segregowania posiadamy kosze na szkło kolorowe i białe, kosze na papier, kosze na plastyk i tworzywa sztuczne, na metal i baterie. Inne ciekawe grupy koszy na śmieci to koszopopielnice, kosze otwierane pedałem, kosze push.Koszopopielnice

koszopopielnice

Koszopopielnice wykonane są ze stali nierdzewnej. Górna część kosza wykończona jest popielnicą. Dolna część pełni funkcję kosza na śmieci. Kosze posiadają atest na niepalnośc Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Wykończenie powłoki: połysk, satyna, farba proszkowa. Wymiary: wys.69cm, śr. 21cm.

 

 
 
Kosze do segregacji EKO

 kosze do segregacji odpadówKosze na śmieci EKO przeznaczone są do segregacji odpadów nadających się do recyklingu takich jak: papier, tworzywa sztuczne, szkło kolorowe i bezbarwne, metale i zużyte baterie. Nadają do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Kosze na śmieci EKO wykonane są ze stali. Posiadają atest na niepalność Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Malowane farbami proszkowymi. Wymiary: wys.67cm, śr. 30cm.

 

 
 
Kosze na śmieci Oval otwierane pedałem

 kosze na śmieci, metalowe

Kosze na śmieci Oval wykonane są ze stali nierdzewnej satynowej. Górna część kosza zamknięta jest pokrywą podnoszonę poprzez naciśnięcie pedału. Kosze na śmieci Oval produkowane są w czterech wielkościach: 30l-wys.65cm,  20l-wys.45,5cm,  12l-wys.40,5cm,  5l - wys.29,5cm.

 

 
 
Kosze na śmieci Push

 kosze nierdzewne push na śmieci

Kosze na śmieci Push wykonane są ze stali nierdzewnej. Górna część kosza zamknięta jest czaszą z otworem wrzutowym zamkniętym klapką. Kosze na śmieci Push Posiadają atest na niepalnośc Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Wykończenie powłoki: połysk, satyna, farba proszkowa czarna, czerwony metalik, zielony metalik, brązowy metalik . Kosze produkowane są w trzech wielkościach: 20l, 10l i 7l.